Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marceli Niezgoda nie jest już szefem LAWP

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2019 r. o 18:38 Powrót do artykułu
Vivat marszałek Stawiarski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był dobry dyrektor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przydupasów nie ruszą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna posada czeka na pisiora, który latał z ulotkami w kampanii!!! 2 lata doświadczenia na takim stanowisku to kapina, lub widać ze konkurs jest pisany pod konkretna osobę związana z pisem! Czas pokaże :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obrzydliwe były te artykuły o sukcesach LAWPu ze zdjęciem. kto za to płacił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W koncu:) strasznie długo to trwalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro przeczytamy że znalazł już prace u Żuka bo jest genialany przecież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie pójdzie do miasta do Żuka, tak jak Donica dyrektor od urodzenia, który nie zaznał ciężkiej pracy w życiu, tylko kombinował, właził w tyłek i latal po świecie... dobrze ze PiS pogonił takich pseudo dyrektorów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie pójdzie do miasta do Żuka, tak jak Donica dyrektor od urodzenia, który nie zaznał ciężkiej pracy w życiu, tylko kombinował, właził w tyłek  i latal po świecie... dobrze ze PiS pogonił takich pseudo dyrektorów!
 A CO ON TAM ROBI? MYŚLAŁAM ŻE TO TYLKO PLOTKA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna posada czeka na pisiora, który latał z ulotkami w kampanii!!! 2 lata doświadczenia na takim stanowisku to kapina, lub widać ze konkurs jest pisany pod konkretna osobę związana z pisem! Czas pokaże :)
 nie PiSiora a platformersa. teraz w umwl to głownie ludzie od byłego wicemarszałka z peło idą w góre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie jego kumpel Hetman, nie zostałby nawet woźnym. Reprezentuje bardzo niski poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdziwisz sie hejterze  nowych wladz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matceli.  Pokaż klasę.  Pokaż wszystkim że potrafisz.  Pomagałem i wspierałeś przedsiębiorców. Pokaż  że bez Hetmana potrafisz. Pokaż też  tym  z Warszawy że naprawdę jesteś geniuszem.i działalność gospodarcza to dla Ciebie Pikuś. Nie bądź bezradny jak Donica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matceli.  Pokaż klasę.  Pokaż wszystkim że potrafisz.  Pomagałem i wspierałeś przedsiębiorców. Pokaż  że bez Hetmana potrafisz. Pokaż też  tym  z Warszawy że naprawdę jesteś geniuszem.i działalność gospodarcza to dla Ciebie Pikuś. Nie bądź bezradny jak Donica.
 no właśnie, a ten Dariusz pod kogo podczepiony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak PIS wygrał wybory i dadzą posadę lemingowi albo PSLuchowi, dobre hehe. A jak 8 lat temu PSL z PO przejęło władze to wszystkich prawie powywalali z PIS. Karma wraca na szczęście i mam nadzieję, że takie instytucje jak ta nie zachowają nikogo co był związany z PO i PSL. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tego Pana,dla Pana Zduna ,podobnie jak dla byłego Marszałka jeśli nie byłeś w PSLu albo nie byłeś chociaż czynnym zwolennikiem tej partii to nie mogłeś/mogłaś liczyć na nic bo było się w ich oczach nikim.Co najwyżej popychadłem pomijanym przy wszystkim.Ale sobie to potrafili posady,awanse i nagrody po kilkanaście tysięcy dawać!!! Dobrze,że to już przeszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo polecą też babcie klozetowe jak nie są z PISuaru...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas usunąć Franaszka i jego bizancjum!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda. akurat LAWP był dobrze zarządzany - od strony przedsiębiorców. mam nadzieję, że kolejny dyrektor będzie to kontynuował i nie opóźni terminów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszny był z niego "dyrektor", zamykał się na klucz w pokoju, tak że pracownik nie miał jak na szybko wysłać pisma podpisanego. Ale cóż, jak się zamknę to mnie nie ma, i nie ma problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...